Alicia Arden przyłapana w medycznej masce w Los Angeles – Gwiazdy panikują przed Koronawirusem?

9 marca 2020

Alicia Arden została przyłapana na ulicach Los Angeles kiedy spacerowała ubrana w medyczną maskę. Stany Zjednoczone nie są jak na razie jednym z krajów przodujących w liczbie zachorowań na koronawirusa niektórzy wolą jednak dmuchać na zimne. Jedną z tych osób jest Alicia Arden, która została przyłapana na ulicach Los Angeles z maską medyczną na twarzy. Nie możemy oczywiście wykluczyć, że maseczki staną się nową moda na ulicach wielkich miast. Tak po prostu.

Alicia Arden kim jest?

Alicja Arden jest amerykańską aktorką urodzoną w 1969 roku w Newadzie. Aktorka wystąpiła w kilkunastu filmach i serialach, ale najszerszą sławę przyniosła jej rola w „Słonecznym Patrolu” gdzie występowała u boku Pameli Anderson, Alexandry Paul czy Davida Hasselhoffa. Alicji nigdy nie udało się zdobyć sławy jakiej doświadczyli Pamela i David co nie przeszkodziło jej w byciu zapamiętaną przez niezliczone rzesze fanów.

Alicja Arden dała się wielokrotnie poznać jako skandalistka i miłośniczka skąpych strojów przechadzając się po Los Angeles w  staniku i spodniach z wycięciami na pośladki. Tym razem Alicia Arden ponownie zaskakuje przechadzając się publicznie w masce medycznej. Cóż każdy sposób jest dobry by o tobie pisali. Sami zobaczcie.

Autor: Michał

No Comments

Comments are closed.