Bella Thorne w Bikini. Plażowicze byli zachwyceni!

Bella Thorne po raz kolejny pokazała, że wstyd jest jej obcy. Kiedy miała zaledwie 18 lat poszła w ślady innej gwiazdy Disneya, Miley Cyrus całkowicie zmieniając swój wizerunek. Bella Thorne czując, że jej kariera w produkcjach stacji Disney dobiega końca i wkrótce zostanie zastąpiona kolejną młodą nastolatką przeszła metamorfozę. Jej nowy wizerunek najbardziej przypadł do gustu osobom najczęściej wpisującym w Google „Teen Porn”.

Gwiazdka do tej pory kojarząca się z produkcjami dla dzieci zainwestowała w sztuczny biust i strategicznie umiejscowione tatuaże celując w zainteresowanie nastolatków, którzy jeszcze niedawno oglądali ją w produkcjach Disneya teraz odkrywając, że w internecie pełno jest stron z darmową pornografią oraz w ich ojców lubiących oglądać młode ciała.

Obecnie Bella Thorne znana jest głównie z tego, że jest znana kontynuując swoją karierę głównie w horrorach klasy B oraz produkcjach McG. Nie pozwala jednak na o sobie zapomnieć między innymi dzięki takim zdjęciom jak to w Bikini.