Camila Morrone Sexy

Camila Morrone w seksownym bikini. 21 letnia dziewczyna Leonardo DiCaprio pokazuje ponętne ciało w St Tropez

Leonadrdo DiCaprio wraz ze swoją młodą partnerką, Camilą Morrone spędza wakacje na jachcie aktora zacumowanym w St Tropez. Para została dostrzeżona przez fotoreporterów podczas lunchu w Le Club 55 lokalnej restauracji często odwiedzanej przez celebrytów. Podczas posiłku towarzyszyła im Lucila Cola, matka Camili.

Po lunchu Camila Morrone zdjęła ubranie i prezentowała swoje seksowną, idealną figurę. Nie trudno nam zrozumieć dlaczego Leonardo DiCaprio szaleje za młodą modelką. Dzięki całkowitemu brakowi skrępowania mogliśmy podziwiać płaski brzuch i jędrny biust Camili Morrone w opiętym, białym bikini idealnej podkreślającym wszystkie walory jej figury.


Camila Morrone SexyKim jest Camila Morrone?

Argentyńsko-Amerykańskiego pochodzenia piękność postanowiła zadbać o swoją opaleniznę w popołudniowym słońcu gorącego St Tropes odpoczywając po długim dniu.

Upewniając się, że wszystkie oczy i obiektywy zwrócone są na jej zabójcze ciało, kruczowłosa seksbomba pokusiła się o delikatny make-up podkreślający jej naturalną urodę.

Camila Morrone i Leonardo DiCaprio po raz pierwszy pokazali się publicznie w połowie grudnia. Od tamtej pory para pojawiła się na wielu imprezach między innymi na 60 urodzinach Ellen Degeneres w Los Angeles, jak również na Coachella Festival, gdzie dostrzeżono ich na występie Eminema.

W styczniu para pojechała na krótkie wakacje do Kolorado, które spędzała w towarzystwie przyjaciela DiCaprio, Tobey Maguire’a.

Matka Camili, Lucila Cola od 2009 roku pozostaje w związku z przyjacielem Leonardo, Alem Pacino. Ojciec dziewczyny, Maximo Morrone jest byłym modelem i aktorem.

Mierząca 179 cm wzrostu Camila rozwija swoją karierę jako modelka współpracując z takimi markami jak Vogue, który okrzyknął ją mianem „Wschodzącej gwiazdy Instagrama 2016”. Camila Morrone współpracuje również z marką Victoria’s Secret Pink prezentując ich bieliznę.

Dziewczyny Leonardo DiCaprio

Leonardo przez lata łączony był z nieskończoną liczbą modelek. Do grona tego zaliczają się Bar Rafaeli, Toni Garrn, Nina Agdal i Kelly Rohrbach.

Przez pięć lat aktor spotykał się również z Gisele Bündchen, obecną żoną gwiazdy NFL Toma Brady.