emily ratajkowski

Emily Ratajkowski Topless na plaży w Majami. Nie można oderwać od niej wzroku!

Emily Ratajkowski przyzwyczaiła nas już do widoku zgrabnego ciała w skąpych bikini. Wydaje się czasami, że nie zakłada niczego innego. Tym razem jednak Emily poszła o krok dalej przyprawiając zarówno mężczyzn jak i kobiety o szybsze bicie serca.

Emily Ratajkowski nie zamierza pozostawić na swoim ciele żadnych nieopalonych miejsc, a żeby tego dokonać postanowiła wyzwolić się z czarnego stroju kąpielowego w którym pojawiła się na plaży w Majami. Oczywiście wszystkie oczy, nie tylko mężczyzn natychmiast zwróciły się w jej stronę, co zdawało się Emily absolutnie nie przeszkadzać.

Ratajkowski pojawiła się na plaży ze swoją przyjaciółka Kat Mendenhall, która również przyciąga wzrok. Papparazi oraz właściciele telefonów z aparatami nie mogli być bardziej zachwyceni, kiedy zobaczyli, że Emily Ratajskowski opala się topless nie tylko przy prywatnym basenie. Na większości plaż modelka wywołała by skandal!

Emily i Kat pojawiły się na plaży korzystając z wolnego dnia   z okazji święta Kolumba. Dziewczyny wykorzystały tą okazję do zaprezentowania się w strojach i dodatkach od najlepszych projektantów. Odsłaniający ciało strój kąpielowy Emily Ratajkowski to Leucadia od Inamorata. Wszystko co potrzebne do przyjemnego spędzenia dnia na plaży gwiazda przyniosła w torbie od Versace.

View this post on Instagram

Loves a hat

A post shared by Emily Ratajkowski (@emrata) on

Emily Ratajkowski jest od pewnego czasu modelką marki Inamorata prezentując się w niemal wszystkich modelach tej marki, kiedy tylko nadarza się ku temu okazja. Zaledwie tydzień temu mogliśmy podziwieć Emily w stroju Leucadia i kapeluszu we wzór lamparcich cętek. Wyglądała w tym świetnie!