Emma Stone – 30 urodziny gwiazdy La La Land

W udzielonym niedawno wywiadzie dla miesięcznika Elle, Emma Stone udzieliła szczerego wywiadu o swojej trudnej młodości i przyszłości, jaka rysuje się przed nią po 30 urodzinach.  Wywiad dla Wrześniowego wydania magazynu przeprowadziła jej przyjaciółka, Jennifer Lawrence.

Pozując do stylowych zdjęć dla magazynu modowego aktorka przyznała, że kamień milowy jakim jest osiągnięcie trzydziestki skrystalizował jej przyszłość i sprawił, że stała się bardziej świadoma swoich celów życiowych. Emma Stone myśli teraz nie tylko o swojej karierze aktorskiej.

Wspominając swoje „nie do końca szczęśliwe” lata 20’te Emma Stone przyznała, że przyjaźń jest dla niej teraz jedną z najważniejszych rzeczy w życiu. Jej najlepsi przyjaciele stali się teraz dla niej bardziej niczym rodzina.

Emma Stone ELLE


Emma Stone ELLE


Emma Stone ELLE


Emma Stone ELLE


Emma Stone ELLE


Emma Stone Filmy

Pomimo swojego młodego wyglądu Emma Stone w listopadzie obchodzić będzie 30’te urodziny. Aktorka pozostaje aktywna zawodowo od przeszło 10 lat i zdążyła w tym czasie zagrać w wielu kasowych produkcjach. Emmę Stone mogliśmy podziwiać między innymi w Niesamowitym Spider-manie, Birdmanie, czy La La Land, za który to ostatni Emma otrzymała w 2017 roku Oskara.

Miejmy nadzieję, że dalsza kariera aktorki potoczy się równie owocnie i będziemy mogli podziwiać się jeszcze przez wiele lat w znakomitych produkcjach.

Emma Stone jest niewątpliwie jedną z najlepszych aktorek swojego pokolenia.