justin bieber i hailey bieber ślub

Hailey Bieber. Zjawiskowa suknia ślubna żony Justina!

Hailey Bieber zamieściła na instagramie zdjęcia ze ślubu. Cóż za suknia ślubna żony Justina Biebera!

Justin Bieber oraz jego żona Hailey (Baldwin) Bieber po raz kolejny wzięli ślub. Pierwsza ceremonia odbyła się w 2018 roku. Młodzi po ponad roku postanowili stanąć ponownie na ślubnym kobiercu, aby raz jeszcze przeżyć tą niezwykłą chwilę ze swoimi przyjaciółmi oraz fotografami magazynu Vogue, który słono zapłacił za ślubną sesję.

Panna młoda pojawiła się na ślubie w co najmniej trzech białych sukniach, które mogliśmy dotąd podziwiać jedynie w urywkach. Teraz na portalu społecznościowym instagram Hailey pokazała jedną ze swoich sukien w pełnej okazałości.

View this post on Instagram

9.30.19 ❤️

A post shared by Hailey Rhode Bieber (@haileybieber) on

View this post on Instagram

❤️

A post shared by Hailey Rhode Bieber (@haileybieber) on

Hailey Bieber kto to?

Hailey Baldwin Bieber to kanadyjska modelka i gwiazda telewizyjna. Żona muzyka i wokalisty Justina Biebera. Hailey jest córką aktora, Stephena Baldwina, najmłodszego z braci Baldwin oraz graficzki Kennya Deodato Baldwin.

hailey Baldwin Bieber jako modelka współpracowała z takimi magazynami jak Tatler, LOVE, czy V. W 2015 roku Hailey została zatrudniona i wzięła udział w sesjach zdjęciowych dla magazynów Vogue oraz Teen Vogue. Brała również udział w reklamach dla marki Ralph Lauren, Tommy Hiflinger czy H&M.

Hailey Baldwin Bieber wiek

Hailey Baldwin Bieber urodziła się 22 listopada 1996 roku w Tuscon w stanie Arizona. Obecnie aktorka i modelka ma 23 lata i mieszka w Waterloo, Ontario w Kanadzie.

Hailey Baldwin i Justin Bieber

Baldwin i bieber poznali się w 2015 roku i spotykali się od grudnia 2015 do stycznia 2016. Justin po tym krótkim romansie wrócił do swojej wieloletniej partnerki Seleny Gomez. Para ponownie zaczęła się spotykać w Maju 2018 roku by po zaledwie miesiącu się zaręczyć. W listopadzie 2018 roku para wzięła ślub w obrządku Ewnagelickim.