zniewolona hanna sahajdaczna

Hanna Sahajdaczna szokuje fanów. Co zrobiła aktorka?

Hanna Sahajdaczna pochodząca z Ukrainy gwiazda niezwykle popularnego w Polsce serialu „Zniewolona” urodziła. Serialowa Nina pochwaliła się narodzinami dziecka na Instagramie. Niestety niedane nam było zobaczyć samego potomka pięknej aktorki. Niezwykle klimatyczne zdjęcie prezentuje Hannę Sahajdaczną w ogrodzie z dziecięcym wózkiem i jej ukochanym psem.

Kim jest Hanna Sahajdaczna?

Hanna Sahajdaczna (ang. Anna Sagaidachnaya) to urodzona w Krasnohradzie na Ukrainie aktorka młodego pokolenia. Hanna ma zaledwie 30 lat i już odniosła międzynarodowy sukces za sprawą serialu „Zniewolona”, który bije w Polsce rekordy popularności. Życiowym partnerem, a od kilku miesięcy również mężem aktorki jest Żenia. Para mieszka ze sobą już od kilku lat tworząc zgodną parę.

Serial „Zniewolona”. Co to takiego?

Zniewolona to ukraiński serial kostiumowy, którego akcja dzieje się w drugiej połowie XIX wieku (akcja rozpoczyna się w 1985 roku) na terenie guberni czenihowskiej. Obecnie tereny te znajdują się na wchodzie Ukrainy.

Akcja serialu skupia się na postaci Katieriny Wierbickiej, chłopki pańszczyźnianej należącej do Piotra Czerwińskiego. Główna bohaterka grana przez Katerinę Kowalczuk stara się odnaleźć w świecie, w którym ze względu na swoje bogate wykształcenie nie pasuje do stanu chłopskiego, z którego pochodzi, jednocześnie będąc poniżaną przez szlachtę.

Serial w Polsce oglądany jest przez przeszło 3 miliony osób.