Iggy Azalea bikini

Iggy Azalea kusi w ponętnym bikini

Iggy Azalea ze swoją figurą jest prawdopodobnie najskuteczniejszą powierzchnią reklamową jaką widzieliśmy. Wprost nie możemy oderwać od niej wzroku, a marka umieszczona jest tak strategicznie, że nie sposób jej przegapić.

Australijka opublikowała na Instagramie kilka zdjęć przedstawiającą linię bikini BODY!, której projektantem jest Raven Tracy. Nazwa marki na pewno pasuje do kogoś takiego jak Iggy Azalea.

Iggy Azalea bikini


Iggy Azalea Bikini


Iggy Azalea Bikini


Iggy Azalea – kto to?

Kampania reklamowa BODY! pojawiła się w idealnym momencie biorąc pod uwagę, że kilka dni temu pojawiła się informacja o nowym mini albumie raperki pod tytułem „Przetrwaj lato”. Minęło już trochę czasu, od kiedy fani mieli okazję posłuchać nowego materiału australijskiej raperki wykonaniu. Częściej zdarza nam się podziwiać zgrabną pupę Iggy Azalea, kiedy wypina ją na Instagramie, lub twerkuje podczas występów.

Ile lat ma Iggy Azalea?

Iggy Azzaela urodziła się w Sydney 22 sierpnia 1990 roku. Za kilka dni będziemy więc świętowali z wokalistką jej kolejne urodziny.

Iggy swoją muzyczną karierę jako raperka rozpoczęła już w wieku 14 lat. Niedługo przed 16 urodzinami wyjechała do Stanów Zjednoczonych, gdzie mieszkała i rapowała przez 6 lat. W 2011 roku Iggy Azaela opublikowała teledysk do singla Pu$$y, który przyniósł jej natychmiastowy sukces.

W swoim dorobku muzycznym Iggy ma między innymi duet z Britney Spears wspólnie z którą nagrała kawałek „Pretty Girls”. Wystąpiła również w filmie Szybcy i Wściekli 7.
Po kilku letniej przerwie raperka wraca na scenę muzyczną.