kobiecy orgazm

Jak dogodzić kobiecie?

Pytanie jak dogodzić kobiecie towarzyszy mężczyznom od kiedy zaczęli starać się zrobić dobrze kobiecie podczas seksu. Skutecznym i szybkim sposobem zaspokojenia kobiety jest mineta. Dlaczego seks oralny jest tak skuteczny? Kobiety przeżywają trzy główne rodzaje orgazmów.

  • Orgazm sutkowy polegający na szczytowaniu poprzez stymulację sutków za pomocą ust lub zabawek erotycznych.
  • Orgazm pochwowy. Kobiety odczuwające orgazm pochwowy szczytują podczas stosunku seksualnego, częścią którego jest głęboka penetracja penisem lub zabawką.
  • Orgazm łechtaczkowy. Orgazm łechtaczkowy to najczęstszy rodzaj orgazmu odczuwany przez kobiety. Orgazm łechtaczkowy kobieta odczuwa podczas stymulacji zewnętrznych organów rodnych, czyli łechtaczki i warg sromowych.

Znając sposób w jaki dziewczyny „dochodzą” wiemy jak zrobić dziewczynie dobrze i co można zrobić z dziewczyną. Odpowiednio uprawiany seks prowadzi do zaspokojenia obojga partnerów, a zaspokojona kobieta będzie częściej miała ochotę na seks i łatwiej będzie ją przekonać do dodatkowych aktywności, jak robienie loda.

Co to jest Mineta?

Naga kobieta

O minecie pisał już Włodzimierz Zagórski w XIII Księdze Pana Tadeusza (autorstwo jest niekiedy przypisywane Aleksandrowi Fredrze) w końcówce XIX wieku. Wielu młodych jak i starszych mężczyzn zadaje sobie pytanie: Mineta, co to jest? Popularna minetka to nic innego, jak doskonale wszystkim znany seks oralny. Zaspokajanie kobiety przez mężczyznę ustami.

Co to znaczy mineta?

Etymologicznie mineta pochodzi z języka francuskiego, minette (kotka). Określeniem minette w języku francuskim w XIX wieku zwykło się określać młode i ładne dziewczęta, które pozostając dziewicami oddawały się pewnym czynnościom seksualnym za pieniądze.

Jeśli dobrze zrobicie swojej partnerce minetę może się okazać, że będzie się prężyć a nawet was podrapie niczym dzika kotka.

Mineta, jak się przygotować?

Wbrew pozorom pytanie nie jest bezzasadne. Przygotowanie się do seksu oralnego jest niezwykle ważne zarówno dla mężczyzny, jak i kobiety.

Podczas seksu oralnego szczęki mężczyzny muszą pozostawać cały czas otwarte. Dolna szczęka pozostaje wysunięta do przodu z daleko wysuniętym językiem. Dla niewyćwiczonej szczęki może to oznaczać przewlekły ból lub w najgorszym wypadku niezwykle bolesne skurcze mięśni i ścięgien.

Nie zapominajmy również, że doznające orgazmu partnerki mają tendencję do spontanicznego zaciskania ud. Przed tym jednak uchronić mężczyznę może jedynie kask.

Jak zrobić minetę?

Prawidłowych sposobów wykonywania minety jest tyle, ile kobiet, którym się ją robi. Każda kobieta w inny sposób odczuwa satysfakcję. Jedne lubią, kiedy cała wagina jest lizana równomiernie, inne satysfakcjonuje drażnienie końcówką języka określonego punktu.

Kobieta w bieliźnie

Lekarze ginekolodzy zgodnie twierdzą, że najbardziej unerwionym elementem waginy jest łechtaczka. Jeśli nie wiecie co to łechtaczka ułatwimy wam sprawę. Jeśli podczas robienia miniety natkniecie się językiem na „języczek” to właśnie to jest łechtaczka, która powinniście się zająć.

Skoro już wiecie jak się robi minetę przejdźmy do kolejnego, jakże ważnego pytania.

Ile trwa Mineta?

Mineta trwa tyle na ile mają na to ochotę osoby uprawiające seks. Trwająca krótko mineta, może nie zrobić na kobiecie wrażenia, zaś zbyt długie jej wykonywanie zależnie od zdolności partnera może kobietę znudzić, lub doprowadzić do orgazmu, po którym nie będzie już miała ochoty na seks.

Najlepiej abyście ustalili ze swoim partnerem, czym ma być mineta. Wstępem do seksu, czy sposobem zaspokojenia, kiedy nie macie ochoty na seks z penetracją. Ważne też, byście ustalili pomiędzy sobą znaki rozpoznawcze, że to już czas na zakończenie zabawy. Ściśnięcie głowy partnera udami nie jest takim znakiem!

Jak Smakuje Mineta?

Różne rzeczy podniecają. Jedni lubią doznania wzrokowe, dla innych istotny jest zapach świec wokół łóżka, jeszcze inni stawiają na walory smakowe. Jak smakuje mineta? Tak samo jak smakuje cipka. Zależnie od tego, jak bardzo podniecicie swoją kobietę może być sucha i pozbawiona smaku lub mokra i słona, kiedy wasze partnerki są niezwykle zadowolone z tego co robicie.