Jak uwieść mężczyznę: prawdziwi mężczyźni ujawniają, co działa

17 stycznia 2021

Po prostu bądźmy szczerzy – zazwyczaj nie trzeba wiele, aby mężczyzna chciał z tobą uprawiać seks. Ale jeśli szukasz czegoś więcej niż romansu, możesz przejrzeć swoje fizyczne i wirtualne techniki uwodzenia i zobaczyć, co możesz poprawić. Uwiedzenie, jeśli jest wykonywane dobrze, nie polega na rzucaniu się na kogoś. Chodzi o powolne przyciąganie mężczyzny i utrzymywanie go, aby chciał więcej, dopóki go nie wciągniesz.

Aby pomóc Ci opanować subtelną, ale potężną sztukę uwodzenia, oto wskazówki od samotnych mężczyzn na temat tego, co ich uwodzi:

Bądź sobą w procesie uwodzenia.

Większość mężczyzn zgodziłaby się, że poza powierzchownymi cechami najważniejsza jest osobowość i pewność siebie. „Nie ma nic bardziej uwodzicielskiego niż kobieta, która dobrze się nosi i emanuje seksapilem. To oznacza kogoś, kto czuje się dobrze we własnej skórze i wie, czego chce od mężczyzny ”- mówi 42-letni Brandon.

Używaj ubrania i postawy na swoją korzyść.

Możesz od razu wyglądać bardziej uwodzicielsko, po prostu trzymając ramiona do tyłu, podciągając brodę i nawiązując kontakt wzrokowy. I nie zapominaj, że odpowiednia odzież również może dać ci przewagę.

„Nie mówię, że to wszystko musi być na widoku, ale pochlebna sukienka może wiele zdziałać” – mówi Jason, lat 36. „Dla większości mężczyzn nie ma nawet znaczenia, czy jesteś rozmiar czy dwa większe niż ty preferujesz. Jeśli patrzymy na Ciebie, chcemy tego, co masz ”.

Zachowaj klasyczne zdjęcia z profilu online.

Mężczyźni mogą doceniać obrazy skąpo odzianych kobiet, ale są bardziej skłonni wybierać kobietę, która jest bardziej subtelna, gdy są poważni. „Czasami zauważam, że kobiety zamieszczają swoje zdjęcia, które należy ocenzurować. Myślę, że w takich przypadkach przyciągają facetów niewłaściwego typu ”- mówi 48-letni Marco.„ Uwielbiam, gdy kobiety pozostawiają więcej wyobraźni na zdjęciach profilowych ”.

Powiedz mu, czego chcesz.

Jeśli wiesz, co cię kręci i co cię kręci, powiedz mu, nawet jeśli jest to tylko żartobliwe… że naprawdę masz na myśli. Ono to wszystko, werbalnie. „Niektóre kobiety mogą nie doceniać mocy uwodzenia poprzez słowa. Nie ma nic bardziej seksownego niż słuchanie, czego kobieta chce, co ją podnieca… to naprawdę sprawia, że ​​mężczyzna myśli o seksie ”- mówi Bryan, lat 40.

Dla nieśmiałych kobiet mów cicho.

Będzie musiał się pochylić, żeby cię wysłuchać, co tworzy małe, intymne miejsce dla was dwojga. „Uważam, że ciche kobiety są super sexy. Jest w tym odrobina tajemnicy, która jest bardzo kusząca ”- mówi 51-letni Darron.

Nie zapomnij o sile prostego dotyku.

Nie oznacza to złapania go za biceps, ale niewielki dotyk dłoni lub kolana może spowodować, że iskra stanie się w pełnym ogniu. Ciało uwielbia być dotykane, a to nie tylko sprawia, że ​​włosy na jego szyi unoszą się, ale jest też trochę spontaniczne, ponieważ nie będzie się tego spodziewał. Więc mając to powiedziane…

Być spontanicznym.

Bycie uwodzicielskim polega na spontaniczności. Nic nie psuje intymnej chwili szybciej niż przemyślenia. Jeśli czujesz się sexy, działaj zgodnie z tym. „Moje dni i noce w ciągu tygodnia są tak rutynowe, że jest to bardzo kuszące, gdy kobieta zaskakuje mnie nieoczekiwaną wizytą, planami na weekend w ostatniej chwili, a nawet spontanicznym telefonem” – mówi 29-letni Collin.

Zostaw arogancję i zrzędliwość za drzwiami.

„Absolutnie nienawidzę, kiedy kobiety biją inne kobiety, zwłaszcza gdy one nawet się nie znają. Lub, gdy zachowują się lepiej niż ty lub gdy na nie zasługujesz. To przeciwieństwo uwodzenia ”- mówi 39-latek Dominick. Ta uwodzicielska pewność siebie dotyczy intryg bez nieuczciwości, podczas gdy walenie w inne kobiety może być zniechęcające i oznaką niepewności.

Nie obiecuj zbyt wiele i nie dostarczaj ich za mało.

Uwodzenie kogoś na dłuższą metę może wymagać nieco więcej dokuczania i odgrywania tajemnicy, ale nic nie frustruje mężczyzn bardziej niż bycie zabawą i wprowadzanie pod fałszywym pretekstem. Pamiętaj, że go uwodzisz, a nie grasz w gry.

Częścią radości z bycia z kimś jest pościg. Nawet jeśli oboje wiecie dokładnie, gdzie na końcu skończysz, sprawianie, że mężczyzna cię pragnie, jest satysfakcjonujące i przyjemne.

Autor: Michał

No Comments

Comments are closed.