flirt

Jak zagadać do dziewczyny, czyli sposób na podryw

Głowisz się nad tym jak zagadać do dziewczyny, która od dawna sprawia, że na jej widok miękną ci kolana? Jaki sposób na podryw jest najbardziej skuteczny? Poniżej znajdziesz kilka wskazówek, dzięki którym niezobowiązujący flirt może przerodzić się w trwałą relację. 

Po pierwsze wrzuć na luz

Stres jest swoistym motorem napędowym, który nakręca do działania. Jednakże często zamiast nam pomagać, szkodzi. Jedną z takich sytuacji jest np. chęć zagadania do dziewczyny, która nam się bardzo podoba, ale towarzyszący temu stres kompletnie nas paraliżuje. 

Zredukowanie stresu do minimum jest rzecz jasna, niemożliwe. Warto mieć jednak na uwadze, że odporność na stres można w sobie wypracować. Nie jest to proste zadanie, ale z drugiej strony nikt nie powiedział, że będzie łatwo. 

Przy próbie zagadania do dziewczyny, spróbuj choć trochę się wyluzować. Weź głęboki oddech, policz do dziesięciu, pomyśl „teraz albo nigdy” i po prostu sprawdź, co się stanie. Im będziesz bardziej wyluzowany, tym rozmowa będzie łatwiejsza. Może ci w tym pomóc trening nawiązywania kontaktów z przypadkowymi osobami, np. panią w banku czy listonoszem. Im częściej będziesz podejmował luźne rozmowy, tym silniej wpłynie to na łatwość opracowania skutecznego tekstu na podryw. Pamiętaj, że nie wszystkie kobiety lubią odważnych mężczyzn – wielu z nich bardzo podoba się, gdy zagadujący je facet jest choć odrobinę speszony.

Ważne jest również to, abyś w czasie rozmowy z wybranką był sobą. To tak naprawdę podstawa udanego flirtu. Nie kryguj się na siłę, gdyż będzie to wyglądało bardzo nienaturalnie i groteskowo. 

Spróbuj jej zaimponować

Nie, nie mamy tu na myśli sytuacji, w której podjedziesz swoim autem i krzykniesz: „hej, mała, może cię dokądś podrzucić?”. Takie zachowanie raczej spotka się z niechęcią ze strony twojej wybranki. Większość kobiet nie lubi mężczyzn typu macho, efekciarzy i „tanich” bajerantów. 

Zamiast tego bądź po prostu miły i uprzejmy, uśmiechaj się. Jeśli myślisz, że istnieje jeden, uniwersalny tekst, który sprawi, że każda kobieta ulegnie twojemu urokowi, mylisz się. To, w jaki sposób powinieneś zagadać do dziewczyny jest bowiem zależne od sytuacji. Inaczej więc będzie wyglądać podryw w klubie, a inaczej np. w komunikacji miejskiej. W klubie możesz po prostu poprosić ją do tańca, postawić drinka i zagaić rozmowę, której naturalnym elementem będzie flirt. Uniwersalny sposób na to, jak zagadać do dziewczyny nie istnieje.

Bolało, jak spadłaś z nieba?

Pewnie nie raz obiły ci się o uszy tego typu zwroty, rzucane do kobiet w czasie podrywu. Powiemy krótko: banał i nuda. Choć oczywiście nie wykluczamy, że istnieją dziewczyny, które się na to nabiorą. Większość jednak wzruszy ramionami, głośno się zaśmieje i więcej na ciebie nie spojrzy.

Jeśli chcesz poderwać dziewczynę, w trakcie rozmowy z nią zadawaj pytania, ale nie prowadź monologu. Nie narzucaj się i pozwól wypowiedzieć się kobiecie, z którą chciałbyś pójść na pierwszą randkę. Zwyczajnie, bez udziwniania.