Jenna Dewan nago

Jenna Dewan nago. Channing Tatum może tylko żałować

Kiedy w kwietniu tego roku Jenna Dewan i Channing Tatum ogłosili separację po trwającym 10 lat małżeństwie wszyscy zastanawiali się, jak piękna aktorka poradzi sobie z rozstaniem. Jak pokazuje sesja, którą będziemy mogli podziwiać w sierpniowym wydaniu Women’s Health Jenna Dewan niczego nie ukrywa. Dzięki odważnej sesji zdjęciowej będziemy mogli przekonać się na własne oczy co stracił Channing Tatum. Już dziś prezentujemy przedsmak tego co nas czeka.

Jenna Devan nago


Jenna Devan nago


Jenna Dewan nago


Jak widzimy Jenna to klasyczny przykład gorącego rozstania, kiedy to kobieta bezpośrednio po rozstaniu staje się jeszcze seksowniejsza niż w związku i pokazuje to światu.

Channing Tatum i Jenna Dewan

Para poznała się na planie filmu Step Up w 2005 roku i zaczęła spotykać krótko po zakończeniu zdjęć. Zaręczyny odbyły się w 2008 roku podczas wakacji na Maui, a w niecały rok później Jenna i Channing wzięli ślub na prywatnej uroczystości w Malibu, na którą zaprosili jedynie najbliższych.

Jenna Dewan znana jest z takich seriali jak American Horror Story, Wiedźmy z East End, czy produkowanej przez stację CW serii Supergirl, gdzie wciela się w Lucy Lane, siostrę słynnej dziewczyny supermana.
Teraz aktorka będzie musiała sprawdzić się w o wiele trudniejszej roli. Samotnej matki dla 5 letniej Everly Elizabeth Maiselle Tatum.