jennifer aniston

Jennifer Aniston na Instagramie. Nie uwierzycie co opublikowała!

Fani Jennifer Aniston czekali na tą chwilę od dawna. Stroniąca zazwyczaj od social mediów Aniston zmieniła zdanie i wreszcie założyła konto na Instagramie.

Gwiazda nie poszła tropem swoich koleżanek publikujących roznegliżowane zdjęcia z wakacji. Zamiast tego Jenifer Aniston opublikowała na Instagramie zdjęcie, na którym możemy zobaczyć wszystkie gwiazdy Przyjaciół. Takie miłe spotkanie z okazji 25 lecia serialu.

Jennifer Aniston stworzyła swoje instagramowe konto niemal dekadę po tym, gdy stało się to modne, ale można śmiało powiedzieć, że zrobiła to w wielkim stylu.

Fani serialu Przyjaciele, a tych wciąż jest na świecie miliony nie mogą ukryć ekscytacji z powodu zdjęcia na którym możemy podziwiać oprócz samej Aniston również Courtney Cox, Lisę Kudrow, Davida Schwimmera, Matthew Perrego oraz Matta LeBlanca. Okazja jest tym bardziej wyjątkowa, że w internecie nie od dziś krążą pogłoski o spięciach wśród przyjaciół. Na wielu spotkaniach brakuje niektórych członków ekipy, tym razem jednak możemy ich podziwiać w pełnym składzie.

Serial Przyjaciele

Serial przyjaciele to sitcom, który gościł na ekranach amerykańskich telewizorów przez pełne dziesięć lat począwszy od 1994 do 2004 roku. Widzowie przed dekadę mogli śledzić losy szóstki młodych ludzi mieszkających w Nowym Jorku.

Serial Przyjaciele udowodnił, że Sitcomy to nie tylko rozrywka dla niepracujących gospodyń domowych, ale i młodych. Dynamicznych ludzi. 20 i 30 latkowie mogli się identyfikować z grupą przyjaciół, którzy rozpoczynali na ekranie dorosłe życie i kariery zawodowe.

Serial Przyjaciele nadal można oglądać dzięki platformie Netflix!