Julia Wróblewska rozgrzewa w bikini na Instagramie

Julia Wróblewska postanowiła przypomnieć swoim fanom, jak piękne może być lato i opublikowała na Instagramie gorące zdjęcia w bikini, które pokazują jak piękną ma figurę. Wygląda na to, że podobnie jak wiele innych osób związanych z branżą filmową i rozrywkową tak i Julia Wróblewska postanowiła wykorzystać środek zimy dla naładowania akumulatorów w słonecznych zakątkach globu. Koronawirus jaj niestraszny!

Julia Wróblewska Wiek

Wiele osób zastanawia się ile Julia Wróblewska ma lat. Wydawać by się mogło, że tak niedawno pojawiła się ona na ekranach naszych telewizorów. Po raz pierwszy z Julią Wróblewską mieliśmy okazję się zetknąć, kiedy u boku Macieja Zakościelnego debiutowała w filmie „Tylko mnie kochaj” Julia Wróblewska miała w tym filmie 8 lat.

Aż trudno uwierzyć jak dużo czasu upłynęło od tamtej chwili, zwłaszcza, że TVN raz po raz raczy nas odgrzewanym kotletem w postaci tylko mnie kochaj, a to przy walentynkach, a to znów w okolicy świąt. Czas jednak płynie i Julia Wróblewska jest już w pięknym wieku 21 lat. Żeby być dokładnym urodziny obchodziła 18 października.

Julia Wróblewska Instagram

Julia sama prowadzi swoje profile w mediach społecznościowych. Często dzieląc się z fanami informacjami i zdjęciami zarówno z życia codziennego jak i wakacyjnych wypadów. Tym razem podzieliła się zdjęciami w odważnym dwuczęściowym bikini nazywanym przez niektórych Pokeball ze względu na niezwykle popularny wzór kojarzący się z serialem Pokemon. Sami zobaczcie!

View this post on Instagram

I want summer back ☀️☀️

A post shared by Julia Wróblewska (@juleczkaaa_jula) on