Księżniczka Eugenia w ciąży? Baby Boom w Buckingham Palace

Księżniczka Eugenia spodziewa się dziecka? Brytyjczycy niczego nie kochają tak, jak rodziny królewskiej, a brytyjska prasa nie kocha niczego tak, jak wynajdowanie kolejnych skandali z udziałem Windsorów.

Po niedawnych skandalach seksualnych z udziałem księcia Andrzeja, który miał się dopuścić gwałtu na nastolatce. Rzekomej ciąży księżnej Kate, który to temat ciągnie się od kilku miesięcy mimo kolejnych obcisłych kreacji i zaręczynach księżniczki Beatrice przyszła pora na ciążę księżniczki Eugenii. Brytyjska prasa zgotowała nam prawdziwy rollercoaster.

Księżniczka Eugenia i jej życiowy partner Jack Brooksbank wzięli ślub w Październiku ubiegłego roku biorąc więc pod uwagę zwyczaje panujące w rodzinie królewskiej już najwyższa pora na pierwszego potomka.

Księżniczka Eugenia jest w ciąży?

Brytyjczycy, a za nimi cały świat uwielbiają kolejne Royal Babies. Kate i William mają już trójkę, a media za sprawa księżniczki Charlotte spekulują o czwartym następcy tronu. Meghan urodziła Archiego, którego niedawno mieliśmy okazję zobaczyć publicznie podczas ich wycieczki do Rzymu. Nic więc dziwnego, że wszyscy oczekują potomka u księżniczki Eugenii.

Zaledwie kilka dni temu internet obiegły zdjęcia Eugenii zrobione w Londynie. Księżniczka przechadzała się ulicami miasta w dziwnie opiętej czarnej sukience. Czy tylko nam wygląda to na ciążowy brzuszek?

Zaręczyny księżniczki Beatrice

Jeśli księżniczka Eugenia jest w ciąży na tyle zaawansowanej, że nie da się tego ukryć, czemu nie doczekaliśmy się jeszcze oficjalnego komunikatu dworu? Odpowiedź może być prosta, a są nią zaręczyny jej młodszej siostry, księżniczki Beatrice. Eugenia nie chce przyćmić swojej siostry w jednej z najważniejszych chwil jej życia. Pozostaje nam więc poczekać jeszcze kilka tygodni i wszystko powinno się wyjaśnić.