Lais Ribeiro – Aniołek Victoria’s Secret w bikini.

Lais Riberio, Brazylijski aniołek Victoria’s Secret postanowiła spędzić letnie wakacje w Meksyku. Znana ze swej nieziemskiej figury modelka prezentowała swoje ciało na plaży w Cabo San Lucas ubrana jedynie w skąpe, białe bikini idealnie podkreślające wszystkie zalety jej ciała.

27 letnia Lais Ribeiro znana z licznych sesji topless zaznawała wypoczynku opalając się w blasku meksykańskiego słońca i kąpiąc w wodach oceanu. Modelka zrezygnowała tego dnia z makijażu prezentując swoją naturalną urodę. Dodatkami do białego bikini była złota biżuteria oraz naszyjnik.

Modelka tego dnia miała włosy zaczesane do tyłu prezentując długa szyję i symetryczne ramiona. Zdawała się być zadowolona z wzbudzanego zainteresowania.

Lais Ribeiro topless


Lais Ribeiro topless


Lais Ribeiro topless


Lais Ribeiro topless


Lais Ribeiro – Victoria’s Secret

Lais Ribeiro ma za sobą długą i świetnie prosperującą karierę w modelingu, którą rozpoczęła w rok po urodzeniu swojego syna.

W 2009 roku stała się wysoko cenioną modelką takich marek jak; Chanel, Louis Vuiton, Gucci, Dolce & Gabbana, Versace oraz Marc Jacobs.

Kontrakt z Victoria’s Secret modelka podpisała w 2010 roku i pozostała z marką aż do 2015 roku, kiedy otrzymała tytuł Aniołka Victoria’s Secret.

Ostatniej jesieni została wybrana do założenia fantastycznego stanika Victoria’s Secret na VS Fashion Show w Shanghaiu. Jest to najwyższe wyróżnienie, jakie może otrzymać Aniołek.

Stanik był ręcznie inkrustowany diamentami, żółtymi szafirami oraz niebieskimi topazami osadzonymi w 18 karatowym złocie. Victoria’S Secret Dream Angels Demi Bra ozdobiony był niemal 6000 szlachetnych kamieni.

Ostatnio, Lais Ribeiro pojawiła się na okładce sierpniowego wydania miesięcznika Maxim.