Magdalena Frąckowiak – nagie zdjęcia na Instagramie!

Magdalena Frąckowiak, polska fotomodelka na co dzień pracująca i mieszkająca w USA robi coraz większą karierę na Instagramie. Do niedawna na profilu modelki pojawiały się jedynie zdjęcia z sesji zdjęciowych, w których brała udział dla znanych marek. Teraz dzieje się tam o wiele więcej i na pewno zachwyci to panów. W czasach, kiedy modelki takie jak Anja Rubik otwarcie walczą z uprzedmiatawianiem modelek, Magdalena Frąckowiak idzie pod prąd prezentując ociekające seksem zdjęcia.Magdalena Frąckowiak SeksKto to jest Magdalena Frąckowiak?

Magdalena Frąckowiak pracuje dla czołowych marek jak Victoria’s Secret promując ich najnowsze kolekcje. Fotomodelka mimo, że dotychczas nie było o niej szczególnie głośno w mediach ma ugruntowaną pozycję w branży i bierze udział w sesjach zdjęciowych czołowych fotografów. Najczęściej możemy podziwiać ją w sesjach zdjęciowych robionych w egzotycznym plenerze, gdzie jej uroda dziewczyny z sąsiedztwa sprawdza się idealnie.

Dzięki profilowi na Instagramie regularnie otrzymujemy porcje nowych fotografii, na których Magdalena Frąckowiak prezentuje się bez makijażu i coraz częściej bez ubrania.

Na pewno napiszemy o Magdzie jeszcze nie raz!