Monica Cruz w szkarłatnym stroju kąpielowym. Co na to Penelope?

Monica Cruz, 41 letnia siostra Penelope prezentowała swoje kształty w szkarłatnym stroju kąpielowym i zażywała kąpieli słonecznych podczas wakacji w Hiszpanii.

Monica Cruz jest młodszą siostrą gwiazdy Hollywood, aktorki Penelope Cruz.

Tym razem jednak to Monika przyciągała spojrzenia wszystkich wokół podczas wypoczynku na plaży w Zahara De Los Atunes w Hiszpanii.

41 letnia aktorka przyciągała spojrzenia wszystkich prezentując swoje krągłości w przylegającym do ciała szkarłatnym stroju kąpielowym opadającym z ramion.

Monica Cruz pojawiła się na plaży bez makijażu, a jedyną jej ozdobą były opadające falami czarne włosy.

Monica Cruz Bikini


Monica Cruz Bikini


Monica Cruz Bikini


Monica Cruz Bikini


Monica Cruz Bikini


Monica Cruz Bikini


Monica Cruz Bikini


Siostra Penelope Cruz – Samotna Matka

Siostra Penelope Cruz jest samotną matką. W 2014 roku na świat przyszła jej córka Antonell, której ojcem jest anonimowy dawca spermy.

„Podjęcie tej decyzji zajęło mi pięć lat. To nie była pochopna decyzjaMonica mówiła w wywiadzie dla The Mail On Sunday w 2014 roku. „Kiedy jednak dłużej się nad tym zastanowiłam, wiedziałam, że to musi się wydarzyć. Bycie matką było dla mnie zbyt ważne abym ryzykowała uciekający czas.”

Penelope Cruz – Mama

Podczas gdy jej siostra wychowuje córkę samotnie, Penelope Cruz jest szczęśliwą matką dwojga dzieci. Leo i Luny, których ojcem jest jej mąż, Javier Bardem. Znakomity aktor.

„Nie uważam, że to czyni mnie dzielną.” Dodała Monica. „Czemu bycie samotną matką ma być dzielniejsze niż bycie z partnerem?

Bycie w związku i posiadanie dzieci może być bardziej wymagające, ponieważ może dochodzić do konfliktów, jeśli mężczyzna nie potrafi zrozumieć ogromnego przywiązania, jakie kobieta czuje do swojego dziecka.”