Roksana Węgiel na Dominikanie. Nie uwierzycie jak się bawi i wygląda młoda gwiazda!

4 marca 2020

Roksana Węgiel postanowiła spędzić ferie zimowe na odległej Dominikanie. Skoro w Polsce nie ma co liczyć na szusowanie na nartach, czemu by się nie opalić odpoczywając w ciepłych krajach. Na swoje egzotyczne wakacje popularna Roxie wybrała się z tatą i bratem. Takie rodzinne wakacje pod palmami.

Ile lat ma Roksana Węgiel?

Roksana Węgiel ma na swoim koncie takie sukcesy jak zwycięstwo w pierwszej edycji konkursu telewizyjnego „The Voice Kids” czy reprezentowanie Polski na konkursie Eurowizja Junior gdzie młoda wokalistka zrobiła prawdziwą furorę. Popularna Roxie musi swój czas dzielić pomiędzy liczne koncerty, a szkołę. Wokalistka ze względu na swój młody wiek zaledwie 15 lat musi nadal uczęszczać do szkoły i pisać wszystkie sprawdziany.

Roksana Węgiel Instagram

Roksana Węgiel przyzwyczaiła nas, że na swoim profilu instagramowym oraz w czasie występów ma nałożony makijaż, który sprawia, że wygląda jak dorosła gwiazda. Miło było nam więc zobaczyć jej najnowsze zdjęcia z Dominikany. Roksana Węgiel na wakacjach nie ma najwyraźniej czasu ani potrzeby malować się idąc na plażę dzięki czemu mamy możliwość poznać jej bardziej dziewczęcą stronę.

Autor: Michał

No Comments

Comments are closed.