Sofia Richie jako uwodzicielska Pani Domu

Sofia Richie połączyła swoje siły z Ellen Von Unwerth, słynną fotograf współpracująca między innymi z magazynem Cosmopolitan. Efekt ich współpracy jest zaskakujący.

Na zdjęciach możemy zobaczyć Sofię Richie pozującą na typową kurę domową, sprzątającą basen w sukni balowej, kosząca trawnik czy przycinającą żywopłot. Naszym typem numer jeden przy wyborze zdjęć jest wyjadanie masło orzechowego ze słoika. Tego po Sofii Richie byśmy się nigdy nie spodziewali.

Do sesji zdjęciowej dołączony był krótki wywiad z gwiazdą w którym opowiadała ona o swojej miłości do strojów bikini i planach na uruchomienie własnej marki. Sofia najwyraźniej zamierza pójść w ślady Emily Ratajkowski, która występuje zawsze topless lub we własnej marce bikini Inamorata.

Kim jest Sofia Richie?

Sofia Richie jest amerykańską modelką i projektantką ubrań. Jej kariera w modelingu wiązała się z sesjami zdjęciowymi dla marek takich jak Tommy Hilfiger, Michael Kors czy Chanel. Sofia jest najmłodszą córką wokalisty Lionela Richie i siostrą znanej osobowości telewizyjnej i celebrytki Nicole Richie. Ojcem chrzestnym Sofie był Michael Jackson, którego córka, Paris Jackson stała się jedną z jej najbliższych przyjaciółek.

Sofia Richie Instagram

Podobnie jak wiele innych modelek i celebrytek w dzisiejszych czasach Sofia Richie jest bardzo aktywna w social mediach. Szczególnie na Instagramie, gdzie często można podziwiać jej zdjęcia z sesji dla znanych marek jak również relacje z życia codziennego i zdjęcia z wakacji. Koniecznie musicie odwiedzić instagram Sofii Richie.

Sofia Richie wiek

Sofia urodziła się 24 sierpnia 1998 roku co oznacza, że jej wiek to 21 lat. Sofia może więc legalnie pić alkohol i bawić się w klubach nocnych. Dzięki temu możemy być pewni stałego dopływu ekscytujących zdjęć młodej modelki.