The Crown Sezon 3. Mamy trailer!

Pierwszy, krótki trailer trzeciego sezonu produkcji Netflix opowiadającej sagę brytyjskiej rodziny królewskiej mieliśmy okazję zobaczyć już kilka tygodni temu. Tym razem The Crown przeniesie nas do lat 70’tych, a w rolę królowej wcieli się Olivia Coman zastępując na tronie genialną Claire Foy.

Netflix opublikował właśnie trailer dla nadchodzącego, trzeciego sezonu produkcji The Crown. Już od pierwszego odcinka w roli królowej Elrzbiety II zobaczymy zdobywczynię oskara, Olivię Colman. Oprócz Coleman w postarzonej obsadzie serialu zobaczymy między innymi Helenę Bonham Carter w roli księżniczki Małgorzaty, oraz występującą w coraz większej liczbie produkcji Netflix Gillian Anderson jako Margaret Thacher.

Trwający dwie minuty materiał został opublikoway przez Netflix w poniedziałkowy wieczór. Trailer The Crown prezentuje nam historyczne wydarzenia jak katastrofa z Aberfan w 1966 roku. W serialu zobaczymy przygotowania do srebrnego jubileuszu królowej, którzy przypadł na okres kryzysu gospodarczego w kraju i licznych strajków robotniczych. Wraz z trzecim sezonem serialu będziemy mieli okazję obserwować rozpad kolonialnego Imperium Brytyjskiego oraz transformację Wielkiej Brytanii w nowoczesne społecznie i gospodarczo państwo.

Trailer The Crown obiecuje nam również rosnące napięcia w rodzinie królewskiej za sprawą rozpadu małżeństwa księżniczki Małgorzaty oraz pierwsze miłostki księcia Karola, który wrócił do Londynu ze szkoły w Szkocji.